Servis Hizmetlerimiz

“Sınırsız Hizmet ve Özveri ile Çalışıyoruz.”

Günümüzde mekanik kadar elektronik sistemler de önem kazanmaya başladı. Biz, hızla ilerleyen teknolojiye ayak uyduran sayılı servislerdeniz. Amacımız, normal servis hizmetleri haricinde, çözülmesi güç yada çözülemeyen sorunları gidermek ve değerli müşterilerimizi memnun etmektir.

Servis Hizmetleri

 

pictureMekanik

Gerek periyodik bakımlar gerekse de onarım hizmetlerinin tümü; uzman bir kadro ve en gelişmiş teknikler eşliğinde, büyük dikkat ve özenle, son derece güven verici bir şekilde sunulmaktadır.

picture

pictureBoya

Özenli hizmet anlayışını temsil eden konusunun uzmanı elemanlarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. İşlemlerin tüm aşamaları pozitif basınçlı, ısı, nem ve rentilasyon yönünden klimatize edilmiş özel kabinlerde uygulanmaktadır.

picture

pictureKaporta

Profesyonel ekipman ve uzman bir kadroyla hasarlı otomobiller dahi ilk günkü özenli haline geri döndürülebilmekte; her model için ayrı jigler kullanılarak milimetrik ayrıntılarda düzeltmeler yapılabilmektedir.

picture

pictureYedek Parça

Her türlü yedek parça ve aksesuar, yine uzman bir kadro tarafından en gelişmiş stok kontrol sistemiyle takip edilmekte ve istenen zamanda teslim edilmektedir.

picture